בריקים לבנים

בריק הוא המינוח הלועזי ללבנה. בשנים האחרונות ניתן לראות בבתים רבים בריקים לבנים, ממש כמו באירופה. מאמר זה יספק לקוראים מידע על הסוגים השונים והאפשרויות שעומדות בפניהם.

בריקים לבנים ועוד- על מה מדובר?

הפופולאריות של בריקים לבנים גואה בחודשים האחרונים וביותר ויותר בתים ומשרדים ניתן לראות אותם.
אם בעבר, בריקים שימשו אך ורק לבניית שלד הבניין וחלקים שונים בו, כיום השימוש העיקרי הוא למטרה אסתטית דקורטיבית של חיפוי הקירות החיצוניים והפנימיים של בתים, משרדים וסוגים נוספים של מבנים.
בעבר, הלבנים המקוריות ששימשו לבנייה היו עשויים מחמר ועברו תהליך ייבוש בטמפרטורה גבוהה בתנורים מיוחדים וזאת על מנת שהם יהיו עמידים וחזקים לאורך שנים.
בשנים האחרונות ענף זה עבר שינוי משמעותי וכיום משתמשים בהם בעיקר כאלמנטים עיצובים.
כאן, כל אחד יכול לבחור את צבעם ודרגת הגוון שלהם, המרקם וסוגם המתאימים ביותר לסגנון העיצוב בו הוא מעוניין.

בריקים לחיפוי קיר מסעדה
בריקים חרס לחיפוי קיר מסעדה

בריקים לבנים – סגנון עכשווי

בריקים לבנים מאחורי קיר טלוויזיה, בריקים לבנים מהווים סגנון עיצוב מיוחד וקלאסי אותו ניתן לראות בבתים פרטיים רבים בישראל בשנים האחרונות.
טרנד אופנתי סגנוני זה מצליח להעביר תחושה של קו עיצובי נקי, צבע שמוביל לתחושה של חלל גדול ויצירת אווירה רגועה וביתית בחלל בו בריקים הלבנים ממוקמים. אם בעבר, הנטייה העיקרית הייתה בעיקר לחגיגה ססגונית של צבעים מיוחדים, כיום הנטייה היא לחזור לקלאסי.
בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שההחלטה לבחור בחיפוי לקירות של בריקים מאפשרת לבעלי המשרד או הבית מגוון סגנונות עיצוב, שכן הצבע הלבן משתלב על כל עיצוב על הצד הטוב ביותר.

לסיכום, ההחלטה לבחור בחיפוי של בריקים בגוונים של לבן לבית או למשרד משמע ההחלטה לבחור בעיצוב קלאסי מרשים שמעניק אופי לחלל בו הוא ממוקם.
חשוב לקחת בחשבון שיש סוגים שונים של בריקים לבנים ותמיד מומלץ להתייעץ עם מומחה טרם הקנייה של סוג זה או אחר של לבנים לחיפוי.

למידע נוסף על איך בוחרים בריקים היכנסו לבלוג או פנו לחברת בריק ועץ בטלפון –
או בטופס יצירת קשר.

שתפו את הכתבה עם חברים!