בריקים מפירוק

//בריקים מפירוק

בריקים מפירוק

ההיסטוריה חוזרת : מה הם בריקים מפירוק?

בריקים מפירוק הם סוג של לבנים אשר שימשו בעבר לבנייה במדינות אירופה הקלאסיות. חברת "בריק ועץ" רוכשת בריק מפירוק מאתרים שונים ברחבי הארץ והעולם, ומציעה אותם ללקוחות לאחר ניקוי, אריזה וחידוש, כך שהמוצר הסופי הוא יפה במיוחד. חשוב לציין, כי רק הבריקים האיכותיים ביותר עוברים את תהליך הסינון של חברת "בריק ועץ" והתוצאה היא בסופו של דבר חיפוי מושלם לחללים פנימיים וחיצוניים של המבנה בצורה אסתטית ומיוחדת במינה.

בריקים מפירוק מה הם?

חלק מן הלבנים אשר אותן מייבאת חברת "בריק ועץ" שימשו בעבר לבניית טירות ואחוזות עתיקות ברחבי העולם. לבנים אלו יוצרו מחומרים טבעיים ובצורה של עבודת יד, ועל כן לכל אבן יש אופי משלה. בניגוד לאריחי החיפוי הרגילים ומבטיחים מראה יוקרתי עם טאצ' עתיק לכל מבנה ומבנה בו הם מונחים. כל מי שמעוניין לגוון את החיפוי והריצוף של המבנה מוזמן ליצור קשר עם חברת "בריק ועץ" וללמוד עוד על בריקים עם אופי, נוכחות וכמובן הרבה מאד אסתטיקה.

בריקים מפירוק

ההבדלים בין הבריקים

ההבדלים בין בריקים מפירוק הם בכל מה שקשור לעניין הטקסטורה והגוונים אשר קיימים. בנוסף לכך, חלקם מגיעים עם שאריות של בטון וטיט. המומחים של חברת "בריק ועץ" משקיעים בכל לבנה ולבנה ובוחרים את החיפוי על פי צורכי הלקוח. ניתן להגדיר מראש היכן לבצע את החיפוי, או לחלופין להתייעץ עם חברת "בריק ועץ" ולהבטיח כי בריקים מעץ ישתלבו בצורה הרמונית ומושלמת עם שאר האלמנטים האסתטיים בחלל.

למה בריק מפירוקים של חברת "בריק ועץ"?

היתרון של בריקים מפירוק הוא שהחומרים המיובאים על ידי חברת "בריק ועץ" הוא לא רק בעיצוב. החומרים הללו יעילים מבחינת בנייה, עומדים בפגעי הזמן ותורמים לבידוד מוחלט של הקירות. עובי הבריקים הוא מספר סנטימטרים וניתן ליצור איתם מגוון של מבנים.

בריק מפירוק נוצרו בתהליך ייחודי אשר תורם לטקסטורה שלהם. לבנים אלו מיועדות לבנייה והאמצעים המתקדמים של חברת "בריק ועץ" מבטיחים כי הן יוכלו לשמש גם לחיפוי קירות.

רוצים לקבל את המחיר הטוב ביותר? לחצו כאן והשאירו פרטים!

בריקים מפירוק
2021-05-06T10:13:42+03:00 אוקטובר 10th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE