בריק רטרו

//בריק רטרו

בריק רטרו

במסגרת המגוון הרחב של סוגי בריקים אשר ניתן לרכוש מחברת "בריק ועץ" שמור מקום של כבוד לבריק רטרו אשר מיוצר מחימר טבעי ומשמש לבנייה, לחיפוי ולריצוף כאשר התוצאה הסופית היא מראה כפרי קלאסי. בעבר נהוג היה לבחור בריק בסגנון רטרו עבור חיפוי פנימי בלבד, אך כיום הפכו הבריקים הללו לחלק בלתי נפרד מארגז הכלים של מעצבים ואדריכלים מובילים ביותר. הסיבה לכך היא שילוב נדיר בין אסתטיקה מיוחדת במינה, כושר עמידות נרחב ויכולת השתלבות מושלמת עם אלמנטים נוספים אחרים .

אסתטיקה בטעם האישי בריק רטרו

היתרון של בריק רטרו נעוץ באופן בו הוא עונה על צרכי הלקוח. מצד אחד, בריק רטרו מספק את המראה הדרוש ומושך תשומת לב ייחודית עבור המתבוננים בו. מצד שני, בריקים אלו אינם משתלטים על האסתטיקה הכללית של הבית : ניתן לצרף את הלבנים הללו אל סגנונות חיפוי נוספים כאלה ואחרים, לבחור בין טקסטורות ולהעדיף גוונים מסוימים על פי הטעם של כל לקוח ולקוח .

בריק רטרו מראה אחיד וחזק במיוחד

יתרון נוסף של בריק רטרו הוא האחידות שלו. הבריקים מוסיפים חן ויוקרה לעיצוב הכללי ומאפשרים הוספת תחושה של עמידות וחוזק. ניתן לעצב קיר אחד בלבד באמצעות בריקים רטרו, וכך לספק ניגוד מעניין בינו לבין שאר הקירות החלקים. מנגד, ניתן לחפות את אחד הקירות בחצר בבריק רטרו וליהנות מעמידות ובידוד אקלים מוחלט .

תפריט הבריקים של "בריק ועץ"

חברת "בריק ועץ" בעלת ניסיון רב בתחום זה מציעה ללקוחות תפריט עשיר של לבנים בסגנון רטרו. הבריקים של "בריק ועץ" עוברים סינון על ידי אנשי מקצוע, מנוקים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כאלה ואחרים ומיוצרים תוך פיקוח מחמיר ביותר. בחברת "בריק ועץ" מאמינים כי שביעות הרצון של הלקוח מתחילה כבר בזמן הייעוץ : החברה מזמינה את כל מי שמתעניין לגבי בריק רטרו ליצור קשר עם אחד מן הנציגים, להעלות שאלות ולקבל הצעת מחיר פרטנית. רק בחברת "בריק ועץ" תמצאו שילוב בין קריטריונים גבוהים במיוחד של מקצועיות לבין שירות בלתי מתפשר.

2018-10-11T13:03:21+03:00 ספטמבר 11th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE