יבוא בריקים

//יבוא בריקים

יבוא בריקים

בריק ועץ יבואני בריקים

כבר ראית מה חסר לך? המבנה כבר גמור, צבע יש , עציצים ופרחים יש, ריצוף יש, תמונות ופסלים יש, אז מה חסר? שדרג את המבנה שלך בציפוי בריקים שימשכו כל עין.
מהו הבריק?

בריק ועץ הינה חברה מורשת ליבואני בריקים . תוכלו למצוא אצלנו מגוון רב של בריקים בעלי סגנונות שונים ואופי בולט. בריק הוא לבנה קטנה העשויה בדרך כלל חימר שבעזרתה מחפים משטחים , לרוב קירות ונותנים להם נוכחות.

ישנם מספר סוגי בריקים:

בריק הרטרו – בריק שיקי במיוחד, עדין מאוד שמשרה על הנמצא בסביבתו אווירת כפר נינוחה. יתרונו הגדול של בריק הרטרו הוא שהוא קל לעיצוב ולמשחק וניתן לצרף אותו לסגנונות חיפוי נוספים ולטקסטורות נוספות. כל זאת ועוד תוך כדי שמירה על האסתטיקה של העיצוב.

בריק מאבנים מתורבתות – בריקים אלו הם הבריקים הקלסיים המשווים אווירה קונטרסטית ורטובה. הקונטרסט מגיע מצבע האבנים שהוא בגוונים כחול ואפור חלודה וצבע הרובה (המילוי בין אבן לאבן) הוא צבע השמנת. קונטרסט זה ידוע בעיצובו ובנוכחותו המהפנטים.

אבני החימר והחרס – לאוהבי המראה האוטנטי , אלו ללא צל של ספק אבני הבריק המושלמות. אבנים אלו הם בצבע אפור והיתרון הבולט בהן הוא שניתן לשלב אותן בקלות עם בריקים נוספים וזאת מבלי לפגוע ביופי ועדינות העיצוב. אבני החימר חרס יוצרות מראה חלק ומשרות אוירה חמימה. ניתן לשבץ אותם הם בקירות חיצונים והן בקירות פנימיים. בזכות אופיין העדין של אני חימר החרס ניתן גם לחפות איתן חללים קטנים כגון חדרון או משרד.

רוצה לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות? לחץ כאן והשאר פרטים

By | 2018-10-10T15:01:37+00:00 אוקטובר 10th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

טלפון: 1-700-555-834

דוא״ל: office@brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 2 – 10, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

שינוי גודל גופנים
חייג עכשיו!
WAZE