עיצוב עם בריק ועץ

//עיצוב עם בריק ועץ

עיצוב עם בריק ועץ

"בריק ועץ" הינה חברת בוטיק המציעה בית לאוסף של חומרים טבעיים ואיכותיים לחללי פנים וחוץ. החברה עוסקת בתחומי עיצוב והגמר ומתמחה בחיפויי עץ, פרקטים ובריקים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של חומרים שמתאימים למרבית הסגנונות כגון כפרי, קלאסי ומודרני. "בריק ועץ" עובדת עם מיטב המעצבים והאדריכלים בארץ ומייבאת מגוון נרחב של חומרים ממספר מדינות בעולם. אנו פועלים בשיתוף עם מיטב החברות באירופה ובמזרח העוסקות בפירוקים ובשימור של מבנים ובנייה.

ברשותנו מלאי גדול ואיכותי מפירוקים שונים של לבנים עתיקות ושל פרקטים. חומרי הבנייה העתיקים נבחרים על ידינו תוך הקפדה על איכותם ויופיים כאחד, מטופלים בתשומת לב רבה, ומוכנים להתקנה וחיפוי. בין מוצרינו ניתן למצוא: בריקים – עתיקים מפירוקים, רטרו ומודרניים, פרקטים – פרקט עץ, ריצופי חוץ מאבן טבעית ואת כל סוגי הדקים.

עיצוב עם בריק ועץ בחלל הדירה

היכן ניתן לשלב בריקים?

ניתן לשלב בריקים בכל חללי הבית כחיפוי פנימי וחיצוני. כאשר בוחרים לחפות באמצעות בריקים קירות בתוך הבית מומלץ לבחור בקירות שישמשו כאלמנט עיצובי בתוך החלל וישתלבו בסגנון הכללי של הבית. כלומר, חשוב לבחור בריקים המתאימים לגוונים בבית, לצבעי הקירות האחרים, לריהוט וכדומה ולהתאים בין כל הפריטים.
בריקים נחשבים לחומר גלם מאד עמיד, הבריקים הממוחזרים מגיעים מבתים עתיקים בני מאות שנים ועדיין נמצאים במצב טוב ושמיש. שמנו לנו למטרה להיות בהשגה מתמדת אחר חומרים אותנטיים וטבעיים, כך שתמיד תוכלו להתעדכן אצלנו בטרנדים חדשים ובחומרים ייחודיים. כמו כן, נלווה אתכם החל משלב התכנון ועד שלב הגמר, נעזור לכם בעיצוב, בבחירת החומרים ובחיבור עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. "בריק ועץ" עובדים עם מיטב החומרים, המעצבים והמתקינים.

הנכם מוזמנים לביקור באולם התצוגה שלנו להתרשמות והשראה ואנו נספק מענה לכל צריכים.
"בריק ועץ" – עושים בתים יפים!

2019-05-10T15:11:54+03:00 אוקטובר 8th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE