פרקט פישבון

פרקט פישבון מיד מעלה לנו את המילה FISHBONE (פיש = דג) פרקט פישבון יוצר מראה של אידרת ומקנה לרציפה עיצוב גאומטרי ייחודי להפליא ויחד עם זאת המראה של פרקט פישבון מציג זאת בצורה מושלמת.

איך מתקינים פרקט פישבון?

שיטת ההתקנה עבור סוג זה היא שיטה ישנה יחסית שנולדה לפני כמה עשרות שנים ונחשבת כיום לאחת מסוגים היוקרתיים. בגלל שתהליך הדבקה ארוך ומורכב לכן ברוב המקרים פרקט פישבון יהיה יקר מעט יותר מסוגיo האחרים. יחד עם סוג זה ניתן להנות עם סוגי שונים של פרקטים עם סגנון ייחודי במיוחד פרקט פישבון תהיה התשובה המושלמת.

פרקט פישבון הינו אחת מתצורות הפרקט השכיחות בשוק. מדובר בפרקט משולב בעל צורת התקנה ייחודית (קרוי גם "אדרת הדג" מלשון שתי המילים הלועזיות Fish Bone) המתאפיין בניגוד לפרקטים שכיחים אחרים, בפסי עץ דקים המותקנים בצורת זיגזג ויוצרים אשליה של זווית הפוכה ומעין "ראש חץ" המתפרש לשני כיוונים מנוגדים.

מראה זה נחשב לקלאסי ויוקרתי, נתון שהופך את פרקט הפישבון לאידיאלי עבור חללים מסוגים שונים, לרבות סלון או חדרי שינה, מטבחים, משרדים, חדרים, עסקים ועוד.

מאפיינים נוספים המייחדים פרקטים אלו כוללים מגוון עשיר של צבעים ותצורות, הוספת תחושת חמימות לחלל, תחזוקה קלה ועמידות למשך שנים ארוכות.

חשוב להבהיר כי התקנת פרקט פישבון דורשת מיומנות גבוהה, אף מעבר להתקנת פרקטים סטנדרטית, כך שחשוב לוודא מראש כי תהליך ההרכבה נעשה אך ורק על ידי גורם מקצועי ומוסמך, שכן מספיקה ולו שגיאה קטנה על מנת לפגום במראה הפרקט.

פרקטי הפישבון של "בריק ועץ" זמינים לרשותכם לרכישה מקוונת באמצעות אתר האינטרנט שלנו. לחילופין, תוכלו להגיע ולהתרשם בעצמכם מהפרקט עצמו באחד מסניפי הרשת בחיפה או רמת השרון, כולל ייעוץ מצד אנשי מקצוע מיומנים מן השורה הראשונה בארץ.

אנחנו מזמינים אתכם להתחדש בפרקט איכותי שצפוי לשדרג את לחלל שברשותכם ולהעניק לו מימד אסתטי ומרשים שיהפוך את השהות בו לנעימה יותר.

רוצים לשדרג את הבית ו/או המשרד בפרקט עץ פישבון? זה הזמן להשאיר פרטים לקבוע פגישת ייעוץ!