דקים בחיפה

מזל טוב! הצלחת, בנית את בית חלומותיך . עכשיו אפשר לאכול עוגה וללגום כוס תה טבעי במרפסת המצופה דק המפוארת שלך ופשוט להירגע.

אנחנו בבריק ועץ מאמינים שיופי ונוחות יכולים לבוא ביחד ולכן מעכשיו תוכלו לרכוש דקים בחיפה. אין להתייחס לדקים כחתיכות עץ מלוטשות, הדקים יוצרים אווירה ולאווירה יש השפעה על הנפש ועל ההתנהגות שלנו. כשם שלאנשים יש אופי שונה כך גם לסוגי הדקים יש אופי ייחודי משלהם.

המומחים של בריק ועץ יתאימו בשבילכם את סוג העץ שמתאים לכם ולאווירה שאתם רוצים להשרות.

פרויקט מרפסת תלויה בחיפה, התקנת משטח דק קומרו - בריק ועץ
תמונה: דקים בחיפה

ניתן לבחור בין סוגי הדקים השונים

  • דק איפאה הוא הדק שמקרין מלכותיות ויוקרה . ניתן למקם את דק האיפאה בחלל סגור וכך ליצור אווירה חמה וסמכותית, או לחילופין ניתן למקם את דק האיפאה בחוץ בחלל פתוח וליצור אווירה טבעית שמשרה גם ביטחון. צבעו הטבעי של הדק הוא חום כהה אך חשוב לזכור שלכל דק גוון קצת שונה באופן טבעי מעץ לעץ.
  • דק קמרו הוא הדק העיצובי הקלאסי. בזכות ליטושו החלק ניתן לשחק ולעצב אותו במגוון דרכים וסגנונות שונים. גימור העץ הוא חלק ומשרה אווירה קלאסית שמשרה על הסובבים אותה רוגע ונינוחות. בנוסף דק זה מומלץ למרפסות ולמסגור בריכות בזכות עמידותו הגבוהה לנזקי מזג האוויר. יתרון גדול של דק הקמרו הוא שניתן להצניע ולהחביא את החיבורים וניתן להתקינו ללא ברגים.
  • דק אורן הוא הדק הפופולארי ביותר בישראל כרגע והוא גם משתייך לאנשים הטבעיים שבינינו שאוהבים את החיבור לטבע. הבולטות בדק האורן היא שניתן לראות בו את העיניים של העץ והמרקם הטבעי והמחוספס במקצת של עץ האורן. הדקים מגיעים לאחר ליטוש וציפוי נגד חרקים ומזיקים אחרים ולכן הם עמידים לאורך זמן ויושבים באופן טבעי בנוף החצר או הבית.

למידע נוסף על התקנת דקים בחיפה היכנסו לבלוג או פנו לחברת בריק ועץ בטלפון –
או בטופס יצירת קשר.

שתפו את הכתבה עם חברים!