התקנת דקים

//התקנת דקים

התקנת דקים

התקנת דקים עם "בריק ועץ"

כלי עבודה נכונים וניסיון רב שנים בתחום הם ללא כל עוררין הבסיס לתהליך נכון של בניית דקים עבור כל לקוח ולקוח בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ושל המבנה אשר בו מדובר. בעבר נהוג היה לחשוב כי כל אחד יכול בעצם להתקין דקים, אך כיום כבר ידוע כי ללא כל ספק, אין כל תחליף למיומנות של אנשי מקצוע אשר מכירים את הנושא מלפני ומלפנים על כל המשתמע מכך. צריך לזכור, כי התקנת דק כרוכה במתן דגשים על העקרונות החשובים, בזיהוי היתרונות של כל סוג עץ ובמענה לצורכי הלקוח. אצל "בריק ועץ" מספקים ללקוחות את התשתית המושלמת ביותר עבור בניית דקים: החל משלב התכנון, דרך מיקום היסודות ועד הנחת משטח הדק והצביעה.

בניית דקים בהתאם לסוג העץ

התקנת דקים צריכה להתבצע בהתאם לסוג הדק אשר מעדיף הלקוח. אנשי המקצוע של"בריק ועץ" מציעים בניית דקים עם עצי איפאה איכותיים, קמרו, ארז וטוק בורמזי כאשר הדקים מאורן כוללים לבחירת הלקוח גם דק פיני או דק קרוליינה. התקנת דקים עם "בריק ועץ" נעשית רק לאחר תהליך תכנון דק ראשוני יחד עם הלקוח, מחשבה משותפת על תקציב עבור הפרויקט המדובר וייעוד והחלטה על חומרי גלם, גובה ועיצוב מתאים ויפה לעין.

היסודות עבור התקנת דקים איכותית

לאחר תכנון הדק יש להתמקד ביסודות. חברת "בריק ועץ" מתמחה בתהליכי בניית דק על משטח בטון, על מרצפות ועל אדמה. התשתית עבור בניית דק על בטון או על משטח קשה, שונה מאשר הקמת תשתית עבור בניית דקים על משטח אדמה רך. התנאי להצלחה של בניית דקים הוא יציבות וחוזקה, אשר ישרתו את הלקוח לאורך שנים ארוכות.

הנחת המשטח וצביעה

הנחת משטח הדק היא השלב החשוב ביותר בתהליך התקנת דק. על מנת ליצור דק סימטרי יש להקפיד על שורת הברגים, על נקודות החיבור ועל המרווחים בין הקורות. בחברת "בריק ועץ" מבטיחים להשקיע את מלוא תשומת הלב בדקים של הלקוח, ובסוף התהליך גם לבצע צביעה בשמנים ייעודיים אשר ישמרו על העץ מבפנים.

2018-10-10T17:28:02+03:00 אוקטובר 10th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE