התקנת פרקטים בצפון

//התקנת פרקטים בצפון

התקנת פרקטים בצפון

פרקטים בצפון – בריק ועץ!

חברת בריק ועץ הנה מהחברות המובילות עבור התקנת פרקט ושיווק פרקטים בצפון ובחיפה ועכשיו גם באזור השרון. חברתנו מציעה פרקטים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שיש.
ב"בריק ועץ" תוכלו לבחור פרקטים במגוון רחב מאד של סוגים שונים באיכות גבוהה, להזמין אנשי מקצוע וללמוד על ההבדלים בין התקנת פרקט צף או הדבקת פרקטים, והכל במקביל לייעוץ וליווי מהרגע הראשון בו תפגשו את אנשי המקצוע של בריק ועץ.

התקנת פרקטים על ידי אנשי המקצוע של "בריק ועץ" מבטיחה מספר יתרונות עבור קהל הלקוחות אשר פונה ומבקש לרכוש ולהתקין את המוצר הייחודי הזה.

רק "בריק ועץ" מכירה את הצרכים ואת המאפיינים הייחודיים של על קהל יעד ויעד ויודע להתאים לכל לקוח את המוצר הנכון ביותר עבורו בהתאם לטעמו האישי, ועל כן היא מבססת את הפרויקטים שלה על שילוב בין ידע תאורטי לבין ניסיון מעשי רב שנים.

"בריק ועץ" עוסקת כבר שנים רבות בתחום של התקנת פרקטים ונחשבת למובילה בתחומה באזור זה ללא כל ספק. מהבחינה הזו, אין תחליף לאנשי מקצוע מקומיים אשר מספקים תוצאות מרהיבות במחיר משתלם במיוחד לכל לקוח ולקוח.

התקנת פרקט לבתים ומשרדים – כאן ועכשיו!

הרכבה והתקנת פרקטים של "בריק ועץ" אינה באה על חשבון יחס אישי לכל לקוח אשר פונה. רק עם "בריק ועץ" ניתן להתקין פרקט על פי הצרכים והמטרות שלכם יהיו אלה אשר יהיו.

אנשי המקצוע המנוסים של "בריק ועץ" יכולים להמליץ לבעלי משפחות על התקנת פרקטים העמידים בפני פגיעות ונזקים כאלה ואחרים, אך גם להציע בד בבד לבעלי משרדים מראה יוקרתי של פרקט מפואר.

בין אם מדובר על התקנת פרקט למינציה, על פרקט תלת שכבתי או על התקנת פרקט גושני, ההרכבה וההתקנה של חברת "בריק ועץ" מתבצעת ללא פשרות.

פרקטים בצפון, בחיפה ובשרון בריק ועץ -עושים בתים יפים

חברת "בריק ועץ" מאפשרת לתושבי חיפה, קריות והצפון להגיע ולהתרשם ממשרדינו החדשים בהם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרים שיעשו את הבית שלכם פשוט יותר יפה.

בנוסף אתם מוזמנים להיעזר בגלריות המפוארות באתר האינטרנט של "בריק ועץ", קבלו המלצות מלקוחות מרוצים וצרו קשר עם נציגי החברה בהקדם על מנת לתאם פגישה אישית. "בריק ועץ" מייבאת לצפון סטנדרטים בינלאומיים וכעת הגיע זמנם של התושבים ליהנות מזה!

2018-10-10T15:59:00+03:00 אוקטובר 10th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE