פרקטים למדרגות – מטפסים על יופי וקלאסיקה

//פרקטים למדרגות – מטפסים על יופי וקלאסיקה

פרקטים למדרגות – מטפסים על יופי וקלאסיקה

מדרגות הן חלק כל כך רגיל בשגרת החיים שלנו עד כי איננו נותנים עליהן אפילו את הדעת כשאנחנו עולים או יורדים באמצעותן. אולם ברגע שהן מקבלות טיפול ושדרוג בדמות ציפוי פרקט או עץ, אנו יותר מאשר מודעים לנוכחות שלהן שבבת אחת הופכת לבולטת ומרשימה עד מאד.

לכל מדרגה יש פרקט

קיימים סוגים רבים של מדרגות. חלקן בנויות ואחרות מרחפות, מדרגות שהן בצורת ספירלה ואחרות ישרות ועוד עיצובים שונים ורבים. חיפוי של פרקטים למדרגות עוסק בכל סוגי המדרגות והתחשבות באופן בנייתן. מעבר ליופי הבל יתואר שהמדרגות מקבלות בבת אחת, מדובר על אלמנט שהוא בטיחותי בהרבה מאשר מדרגות שיש או אבן שיש נטייה להחליק עליהן. לא רק מדרגות פרקט יוצרות את המראה החמים הטבעי והמיוחד עד מאד אלא גם מדרגות מעץ העשויות עץ מלא. אלו הן מדרגות המתאימות מאד לגלריות או מסעדות וכן לעליות גג בבתים פרטיים. הן נותנות תחושה של "פעם" ומשתלבות היטב גם בבתים מודרניים תוך קונטרסט מקסים לעיצוב החדשני.

פרקטים למדרגות – מטפסים על יופי וקלאסיקה

מעצבים מדרגות

ציפוי מדרגות בפרקט והפיכתן לסוג של מדרגות פרקט דורש ידע והבנה מלאים של המדרגה ואופייה ולהתאים את החיפוי המתאים לה. מדרגות בנויות הן המדרגות המתאימות ביותר להפוך להיות מדרגות פרקט והן נראות נפלא בין אם בבית פרטי, דירת דופלקס או יותר ובין אם בית עסק, מסעדה, מרפאה משרד או חנות.

רוצים יעוץ ללא עלות? לחצו כאן והשאירו פרטים

אפשרויות בלתי מוגבלות

פרקטים למדרגות ניתנים לביצוע באמצעות פרקט תלת שכבתי, רב שכבתי או פרקט עץ טבעי, זה הקרוי גושני. ניתן להחליט על סוג העץ, המרקם והגוונים שלו, והחיפוי נעשה באמצעים שיבטיחו כי לא תהיה שחיקה מוקדמת ומוגזמת של העץ בעקבות שימוש חוזר ולעתים קרובות במדרגות המחופות.

חברת בריק ועץ מציעה לכם אם כל הפתרונות לשינוי מראה המדרגות שלכם. מדרגות עץ נעשות אצלנו לפי מידה והתאמה מושלמת למדרגות הקיימות, עם עבודה של בעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים, המציעים שירות מהיר ואמין שבסופו לא תכירו את מראה הבית שלכם.

ראה גם: עבודות פרקטים

2018-10-11T13:04:05+03:00 אוגוסט 11th, 2018|בלוג|

בריק ועץ

סניף חיפה – הנפח 24, צק פוסט.
טל – 04-8406079
פקס – 04-8429152
סניף רמת השרון – החרש 3 רמת השרון.
טל – 072-3311913
פקס  – 03-6783707

דוא״ל: office@www.brickwood.co.il

מוזמנים לבקר

כתובת: הנפח 24, חיפה

כתובת: החרש 3, רמת השרון

שעות פתיחה

א' עד ה' – 9:00 – 18:00
שישי – 8:00 – 13:00
שבת – סגור

חייג עכשיו!
WAZE